O nas

Producent nawozów z Bydgoszczy – firma Agreko

Firma Agreko od 2000 roku prężnie działa na rynku jako producent nawozów do roślin wielu gatunków. Produkujemy nawozy dolistne Grinlist, Nitrovit, donasienne nawozy Dynavit, a także granulowany nawóz uniwersalny Trasvit i inne.

 

Nawozy Grinlist to seria produktów do nawożenia mikroelementami, przeznaczonymi do dokarmiania dolistnego wszystkich gatunków roślin. Zestawy mikroelementów, o których mowa, są starannie dobrane, indywidualnie do potrzeb każdej uprawy. W ofercie znajdą Państwo u nas nawozy dolistne, które oprócz wszystkich niezbędnych dla prawidłowego wzrostu roślin mikroelementów mają w swoim składzie magnez i siarkę. Gdyby z kolei zaszła konieczność wzmocnienia uprawy azotem, na przykład w przypadku braku możliwości pobierania azotu z gleby z powodu chłodów lub suszy, polecamy nawóz wysokoazotowy z mikroelementami NITROVIT.

Co oferujemy?

Priorytetem jest dla nas niezmiennie najwyższa jakość oferowanych produktów oraz możliwość ich uniwersalnego zastosowania. Jeśli Klient nie wykorzysta zakupionego zestawu nawozów do jednej uprawy, po modyfikacji może go użyć do innej. W trosce o to, by Państwo mogli korzystać z najlepszych możliwych rozwiązań, w asortymencie posiadamy m.in. bezpieczne i sprawdzone:

Zalety naszych nawozów

Częste sięganie po nawozy mikroelementowe ma swoje praktyczne uzasadnienie. Przede wszystkim, nawozy mikroelementowe powodują zwiększenie plonu – badania pokazują, że jest to wzrost nawet do 20% – oraz wydatne podniesienie jego jakości. Odpowiedni wybór nawozów do roślin pozwoli na zwiększenie ich odporności na choroby grzybowe. Jeżeli boją się Państwo wpływu warunków atmosferycznych na rośliny, odpowiednie mikroelementy ograniczą oddziaływanie np. suszy.

Co ważne, w większości przypadków istnieje możliwość łączenia dokarmiania z pomocą nawozów dolistnych ze specjalistycznymi zabiegami ochrony roślin. Uniwersalność nawozów znacznie ułatwia ich stosowanie oraz redukuje koszty nawożenia.

Dzięki zróżnicowanej ofercie dostępnych nawozów aplikowanych zarówno na liście, jak i nasiona każdy rolnik może kompleksowo zadbać o jakość i wydajność swoich upraw. Proponowane nawozy dostarczają roślinom brakujące mikroelementy, niezbędne do wzrostu i rozwoju roślin. Formuła preparatów zapewnia ich łatwe i szybkie przyswajanie, dlatego osoby oczekujące efektywnego wsparcia upraw będą zadowolone z tego wyboru.

Areko: sprzedaż nawozów i fachowe doradztwo producenta

Świadczymy także usługi doradztwa dotyczącego nawozów, starając się, by Państwo zawsze mogli korzystać z najlepszych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danej uprawy.