wheat, detail, cereal grains-2043241.jpg
Nawozy dolistne (GRINLIST, NITROVIT)

Niedobór składników odżywczych w okresie największych potrzeb roślin może wystąpić nawet w glebach zasobnych, szczególnie w czasie okresowego braku lub nadmiaru opadów. W takich warunkach dostarczanie dolistne nawet małych ilości potrzebnych składników, staje się bardzo korzystnym - także ekonomicznie - zabiegiem. Wysokoazotowy NITROVIT oraz seria nawozów mikroelementowych GRINLIST są w pełni rozpuszczalne w wodzie, przeznaczone do dokarmiania dolistnego wszystkich gatunków roślin.

Nawozy donasienne (DYNAVIT)

Zaprawianie nasion nawozem DYNAVIT zapewnia prawidłowe odżywianie kiełka i siewki. Szczególnie w przypadku niskiej zawartości składników w glebie i niewłaściwej ich proporcji, ogranicza wpływ na początkowy wzrost i rozwój roślin. Zwiększa masę korzeniową siewek. Hamuje rozwój grzybów.

Nawozy doglebowe (TRASVIT)

Odpowiednio dobrane nawożenie doglebowe pozwala na zaspokojenie wymagań pokarmowych trawników i innych roślin ogrodowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie w tym przypadku sięgnięcie po TRASVIT, w którym proporcje składników są właściwie zbilansowane, co potwierdzają wieloletnie opinie klientów. Wapń, który znajduje się w nawozie, umożliwia utrzymanie odpowiedniego odczynu gleby. Ważnym składnikiem też jest siarka, która korzystnie wpływa na odporność roślin na wszelkie choroby oraz mikroelementy, dzięki którym rośliny zawdzięczają świeży wygląd. TRASVIT możesz zastosować również podczas nawożenia warzyw a także krzewów i drzew owocowych.